Święto Karty w tym roku obchodziliśmy w parafii pod wezwaniem Matki Boskiej Bolesnej w Poznaniu. Towarzyszyli nam Doradca Duchowy sektora ks. Marcin Głowiński i Doradca Duchowy ekipy B3 ks. Rafał Czerniejewski.

Spotkanie organizowały ekipy B8 i B9. Oprawę muzyczną także zapewniły małżeństwa z ekipy B9.

Każde wydarzenie sektorowe jest dla nas inne. Każde przynosi swoje trudności, każde ma inny charakter. Nigdy nie wiemy czego się spodziewać i jakiego rodzaju przedsięwzięcia nam się udadzą, a jakie nie. Z otwartością serca i gotowością idziemy wypatrując ‘gdzie nas najbardziej potrzeba’.

Mieliśmy wrażenie, że to Święto Karty samo się organizuje. Nie pojawiały się większe problemy organizacyjne. Mogliśmy ot przeżywać ten piękny dzień począwszy od Mszy Świętej.

Dzieciom, w czasie konferencji dla rodziców, złożył wizytę Św. Mikołaj z ramienia Koła Misjologicznego w Poznaniu. Nie obyło się bez drobnych upominków.

Na Mszy Świętej włączyliśmy do naszego sektora nowe małżeństwo, które przyjęło Kartę. Ponadto dwa małżeństwa przyjęły posługi: Marta i Piotr posługę Pary Pilotującej oraz Ewa i Paweł – Pary Łącznikowej.

Spotkanie zakończyliśmy wspólną agapą.

Konferencja Grażynki i Franciszka Longierów z sektora Wielkopolska C:

 

Link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/nTYunNxsXLPqbiRv7