Wakacyjne wspomnienia
O pielgrzymce przez Bałkany Południowe do Medjugorje można było przeczytać na stronie naszego Ruchu w tekście zamieszczonym tu 27 lipca br. Tekst zatytułowany został „Krótka relacja z pielgrzymki …”. Aktualnie jest on dostępny wraz z linkami do zdjęć z poszczególnych dni i miejsc w zakładkach Wielkopolska A i Wielkopolska C.
Słowo „krótka” w tytule relacji wzięła się stąd, że pełniejszy opis w formie świadectw uczestników miał zostać zamieszczony w jesiennym wydaniu Listu. I tak też się stało. Z tym, że ze względów edycyjnych w Liście znalazły się tylko świadectwa dotyczące bezpośrednio Medjugorje.

Tutaj zamieszczamy link, który umożliwia zapoznanie się z wszystkimi wspomnieniami / relacjami / świadectwami uczestników pielgrzymki:
https://drive.google.com/file/d/115mjobLcYW4esp_TWh55cVoZqqSlH9lM/view?usp=share_link

Znajdziecie tu opisane wrażenia także z Macedonii Północnej, Albanii, Czarnogóry,  Chorwacji (Dubrownik) oraz Bośni-Hercegowiny (Mostar, Sarajewo).
Pragnących obejrzeć zdjęcia w pełnym ich wydaniu odsyłamy do linków zamieszczonych w zakładkach wskazanych powyżej. Skróconą wersję relacji fotograficznej można zaś zobaczyć korzystając z linku:
https://photos.app.goo.gl/Vk2QQAg8B1Fvam126

Do zobaczenia na pielgrzymkowych szlakach.
Ania i Jurek Kolbuszowie –  Sektor Wielkopolska A