16 grudnia 2017 roku w parafii “Miłosierdzia Bożego” w Łodzi małżeństwa Sektora Łódzkiego świętowały 70 rocznicę ogłoszenia w Paryżu Karty END.Spotkanie rozpoczęto krótką modlitwą.

Nasi goście Lucyna i Krzysztof Wysoccy, para odpowiedzialna END Super Region Polska Europa Środkowa,wygłosili prelekcję na temat duchowości i mistyki END oraz podzielili się z nami swoim uczestnictwem w Międzynarodowym Sympozjum zatytułowanym “Henri Caffarel, prorok naszych czasów”. Po krótkim dzieleniu w grupach, przeszliśmy do kościoła na adorację Pana Jezusa, a następnie uczestniczyliśmy w Eucharystii, celebrowanej przez naszych doradców duchowych ks. P. Bogusza i ks. M. Plutę. Wysłuchaliśmy homilii, w której ks. Marek Pluta nawiązał do wspomnienia życia Sługi Bożego Henri Caffarela oraz jego proroctwa związanego z zagrożeniami dla małżeństwa. Nasze świętowanie zakończyliśmy agapą, na której nie zabrakło gorącego obiadu i pysznych ciast.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy, życząc Zdrowych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęścia i Miłości w Nowym 2018 Roku.

Dorota Czarek Chrostowscy