Szczęść Boże Drodzy END-owicze!

Mamy dobrą wiadomość. Jest już dostępny drugi rozdział naszego rocznego tematu formacyjnego w formie audiobooka. W tym roku będziemy udostępniać regularnie nagrania audio kolejnych spotkań na naszym oficjalnym kanale YouTube w ramach playlisty dostępnej pod tym linkiem:

https://www.youtube.com/playlist?list=PL87NunXJbOr9iamdMDeOebB2PWfNxmK2g

Po co komu audiobook? Oddajmy w tym miejscu głos autorowi pomysłu – Kubie Sewerynikowi:

“Nie miałem czasu przeczytać rozdziału.” “Niestety, mimo chęci, nie zdążyłem.” Znacie te zdania ze spotkania Waszej Ekipy? Jest coś takiego w naszych czasach, że trudno jest wziąć do ręki podręcznik i przeczytać te kilka stron. A brak lektury negatywnie odbija się zarówno na przygotowaniu do spotkania, jak i na samym spotkaniu ekipy. Gdy usłyszałem powyższe zdania kolejny raz, stwierdziłem, że zamiast narzekać i załamywać ręce coś zaproponuję.”

Mamy nadzieję, że słuchanie nagrań ułatwi zapoznanie się z treścią materiałów, co pozwoli każdemu małżeństwu na wspólne przygotowanie się do spotkania.

Polecamy przekazywanie informacji o tej nowej formie podręcznika w Waszych ekipach!

Na koniec przypominamy, że na Facebook’u działa już oficjalna strona Equipes Notre-Dame w Polsce. Za zarządzanie stroną odpowiedzialna jest satelicka Ekipa ds. Komunikacji, która powstała w tym roku. Szukamy ciągle osób z Ruchu, które byłyby chętne do regularnej współpracy redakcyjnej i tworzenia treści na tę stronę. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na e-mail komunikacja@end.org.pl

Stronę znajdziecie pod adresem https://www.facebook.com/ENDPolska

Z Panem Bogiem!

Gosia i Paweł Rokiccy, Para Odpowiedzialna Ekipy ds. Komunikacji