Dzisiaj 23.03.2012 roku odprowadziliśmy mojego ojca  na cmentarz parafialny w Kochłowicach. Tak jak półtora roku temu jego żonę, a moją mamę.
Jakże nie dziękować za ich życie, za dobro otrzymane przez ich ręce, za to ogromne serce, ciepłe spojrzenie i niezmierzoną życzliwość. To była miłość przez duże M, taka Boża. Ufamy w Boże miłosierdzie i w to,  że są już razem w domu Ojca. Życie ich było przepojone modlitwą, Eucharystią i cichym cierpieniem. Codziennie w modlitwie powierzaliśmy ich Bogu i to się pewnie nie zmieni, ale nie będzie już tego spojrzenia, tego dotyku. Boże dziękujemy Ci za dobrych rodziców.
Dziękujemy wszystkim za modlitwę w jego intencji. Ks. kan. Jerzemu Liszczykowi proboszczowi parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Kochłowicach za przewodniczenie Liturgii pogrzebowej, wszystkim krewnym znajomym oraz całej naszej ekipie za udział w pogrzebie.
Nasze hasło w tym roku to „Odważyć się żyć Ewangelią” – im nie zabrakło tej odwagi przez całe życie. Panie Jezu daj, by i nam jej nie brakło.

Piotr z Bernadką