Dzięki gościnności proboszcza ks. Zdzisława Madzio „Dzień skupienia przed przyjęciem karty END” ekipy z Brochowa, odbył się 18.11.2017r. w oddalonej o 80 km od parafii Brochów, parafii pw. św. Maksymiliana Kolbe w Szczukach. Rozpoczął się od Adoracji Najświętszego Sakramentu. Następnie było zawiązanie wspólnoty przy pysznych wypiekach małżeństw z Brochowa.

Później małżeństwa usłyszały kilka słów o Słudze Bożym o. Henri Caffarel, o „Orędownikach”  i „Stowarzyszeniu Przyjaciół o. Caffarela”  oraz o Ikonie Świętej Rodziny. Przybliżone im zostały informacje o strukturach w naszej wielkiej wspólnocie END  i o  roli pary łącznikowej .  Małżonkowie mogli podzielić się swoimi radościami i problemami  w wypełnianiu „Punktów wysiłku” .

Punktem kulminacyjnym  spotkania była wspólnotowa Eucharystia.  Spotkanie poprowadzili: Doradca Duchowy ekipy z Brochowa ks. Paweł Olszewski, para odpowiedzialna Sektora Kujawskiego, para łącznikowa Barbara i Krzysztof Stasiakowie oraz para pilotująca ekipę Aneta i Marek Zadrągowie.

Para Odpowiedzialna Sektora Kujawskiego

Renata i Tomasz Matczak