Drodzy małżonkowie i doradcy duchowi sektora małopolskiego

Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkanie kolędowe, które odbędzie się 14 stycznia 2017 roku tj. w sobotę o 14:00. Zapraszamy już tradycyjnie do Ojców Franciszkanów przy ul. Ojcowskiej 1 w Krakowie. Rozpoczniemy od wspólnej Eucharystii o godz. 14:00 w Seminaryjnej Kaplicy. W dalszej części będzie niespodzianka dla dzieci i dorosłych oraz wspólne spotkanie kolędowe w auli na terenie Seminarium.
W tym roku przygotowaliśmy niespodziankę dla wszystkich dzieci. W czasie spotkania kolędowego wystąpi
“Baśniowa Kapela” w specjalnie dla nich przygotowanym świątecznym programie.
Dorota i Adam Szafrańcowie, założyciele “Baśniowej kapeli”
są autorami wielu nagrań płytowych i książek dla dzieci i dorosłych o chrześcijańskim przesłaniu. Obecnie występują ze swoimi programami artystycznymi w całej Polsce w przedszkolach, gimnazjach i szkołach podstawowych. Ich występy przyjmowane są przez dzieci i młodzież bardzo entuzjastycznie.
Zachęcamy więc do przybycia całymi rodzinami i zaproszenia tych, którym chcemy pokazać nasz ruch.
Przebierzmy dzieci i siebie w jasełkowe stroje, aniołów, pasterzy, króli i zwierzęta.
Planujemy także chwilę na zaprezentowanie się wszystkich ekip, tak aby nowe ekipy mogły nas łatwiej poznać. Na zakończenie prezentacji każdej ekipy proponujemy zaintonowanie kolędy.
Prosimy o zabranie instrumentów muzycznych i tekstów kolęd. Nie zapomnijcie o zabraniu na spotkanie daru stołu tj. ciast, napojów, owoców, słodyczy itp. Prosimy aby każda ekipa przyniosła obrus i stroik do przybrania stołów, przy których będziemy wspólnie kolędować. Przygotujmy stół na przyjęcie innych ekip tak, jak przygotowujemy się na przyjęcie gości.
Postarajmy się wykorzystać to spotkanie do budowania więzi pomiędzy naszymi ekipami.

Szczęść Boże, Teresa i Krzysztof Najderkowie – Para Odpowiedzialna Sektora Małopolskiego