DSC_0069 - 2011-06-18 at 17-48-05

W  dniu 18 czerwca 2011 roku Ekipy dolnośląskie spotkały się w Przecznicy niedaleko Jeleniej Góry, gdzie gościny użyczyli nam Ala i Boguś Banachowie. Swoją obecnością ucieszyli nas nasi Doradcy Duchowi ks. Krzysztof Bucyk, ks. Stanisław Bakes  i nowo wybrana Para Sektora  Śląskiego Bernadeta i Piotr Dylowie.

Uczestniczyliśmy w uroczystej eucharystii w kościele parafialnym św. Barbary w Rębiszowie. Dziękowaliśmy w eucharystii Bogu za dobro jakie niesie z sobą trwanie w ekipach END naszych małżeństw, za wszelkie łaski otrzymane w tym roku. W zorganizowanie Liturgii czynnie włączyły się nasze małżeństwa, niosąc dary, czytając czytania, przygotowując modlitwę wiernych i prowadząc śpiew. Dziękowaliśmy naszym kochanym Doradcom Duchowym, szczególnie ks. K. Bucykowi, który w tym dniu obchodził 20 rocznicę święceń kapłańskich i mimo uroczystości w swojej parafii znalazł czas, aby być z nami kilka godzin. Po eucharystii uczestniczyliśmy w wieczornej agapie przy herbatce, pysznym cieście, sałatkach i kiełbaskach, które grillowali  nasi małżonkowie.  Było nam ze sobą  dobrze. Już teraz zapraszamy na spotkanie ekip dolnośląskich z Parą Sektora Bernadką i Piotrkiem w dniu 4 września 2011 r. Eucharystią o godz. 15.00. w parafii naszego ks. Stasia w Rząsinach rozpoczniemy nowy rok formacyjny.

Myślimy, że pochylenie się Ekip nad treścią spotkań minionego roku pomogło nam bardziej przybliżyć się do Chrystusa i naszego współmałżonka.

Na zbliżający się czas wakacji życzymy spokojnego  i  rodzinnego wypoczynku. Pamiętajmy o naszych Ekipach w modlitwie i o przyjacielskich spotkaniach.

Ula i Władek Sikorscy

Galeria zdjęć