Ekipy małżeństw sektora kujawskiego Ruchu Equipes Notre-Dame Polska spotkały się na zakończeniu roku formacyjnego 2010/2011.

Spotkanie odbywało się w naszym ukochanym miejscu: Świerczynkach pod Toruniem, gdzie proboszczem parafii jest ks. Adam Ceynowa – Doradca duchowy ekipy sektora kujawskiego.

Niestety, pogoda nam nie sprzyjała, gdyż przyjechaliśmy na to miejsce w strugach czerwcowego deszczu. To miało wpływ na to, iż nie wszyscy mogli przyjechać na czas.

Rozpoczęliśmy uroczystą Eucharystią w trakcie której, oprawę muzyczną przygotowała ekipa z Bydgoszczy. Ekipa toruńska przygotowała liturgię Słowa a liturgię eucharystyczną przygotowała ekipa z Kutna.

Po Eucharystii, mieliśmy czas na wspólny posiłek, kiedy to Para Odpowiedzialna sektora kujawskiego Hania i Kazimierz Brezowie podsumowali miniony rok formacyjny.

Bardzo mocno wszystkim nam dziękowali za przygotowanie organizacji tegorocznej pielgrzymki ruchu END – w Toruniu. Wszyscy włożyliśmy wiele prac i sił aby ta pielgrzymka była udana i zostawiła po sobie trwałe wspomnienia.

Sektor kujawski, to dwie ekipy w Toruniu, ekipa w Bydgoszczy oraz ekipa w Kutnie. Jest nas niewielu, gdyż jesteśmy najmłodszym sektorem, więc potrzeba nam dużego wysiłku ewangelizacyjnego i wyjścia do nowych małżeństw.

Galeria zdjęć