Przesyłamy kilka fotek z zawodów wędkarskich w Czapnicy
Odwiedził nas też i brał udział w zawodach ks. Jacek Bielski, za co bardzo dziękujemy.
Dziękujemy również wszystkim za pomoc w organizacji
Do zobaczenia
Szczęść Boże
Piotr
