Tradycji stało się zadość i tegoroczne ekipowe kolędowanie zorganizowaliśmy u o. Ariela doradcy duchowego ekipy II w Seminarium Franciszkańskim. Plagę zachorowań wśród małżeństw było widać gołym okiem, było nas nie za dużo. Rozpoczęliśmy od wspólnej Eucharystii i słowa skierowanego do nas przez o. Ariela.

Tym razem udało się nam zaprosić na nasze spotkanie „Baśniową Kapele” z przedstawieniem dla naszych dzieciaczków. To była wspaniała propozycja dla nas wszystkich, dzieci i dorosłych. Występujący artyści Dorota i Adam Szafrańcowie potrafili w sposób wspaniały skupić uwagę naszych milusińskich na wspaniałej opowieści Wigilijnej. Wspólne śpiewy dzieci z wykonawcami pięknie dopełniały tą opowieść. Jesteśmy pod wrażeniem występu artystów i wspaniałej reakcji dzieci. Drodzy przyjaciele – bardzo Wam dziękujemy. Wasze programy artystyczne niosące ze sobą chrześcijańskie przesłanie miłości są dla nas budujące. Takich twórców jak Wy dzisiejszy świat bardzo potrzebuje. Życzymy Wam wielu sukcesów i radości z misji jaką powierzył Wam nasz Pan Jezus Chrystus.

Po występie przyszedł czas na jakże wspaniałą polską tradycję wspólnego kolędowania. Pomiędzy kolejnymi cudownymi kolędami prezentowały się poszczególne ekipy. Ciągle potrzebujemy na nowo się poznawać, bo ekip przybywa, a wspólnych spotkań w ciągu roku niewiele. Niektóre ekipy przy autoprezentacji zaprezentowały krótki program artystyczny, czy to wierszem, czy piosenką. Bardzo Wam wszystkim dziękujemy za te piękne występy. Czas szybko minął wspólnego spotkania i tylko żal, że okres Bożego Narodzenia tak szybko przemija. Kochani małżonkowie bardzo dziękujemy za wspólne spotkanie, za jakąkolwiek posługę przy organizacji. Dziękujemy za stroje które upiększyły spotkanie i dary stołu. Dziękujemy także za zadbanie o porządek po spotkaniu. Mamy nadzieję, że za rok znowu wspólnie spotkamy się aby radować się z kolejnego przyjścia Pana na ziemię i do naszych serc. 

Szczęść Boże, Teresa i Krzysztof Najderkowie – Para Odpowiedzialna Sektora Małopolskiego

 Zapraszamy do galerii zdjęć