Drodzy Małżonkowie i Doradcy Duchowi!

W środę 2 września razem z księdzem Wojciechem Zyśkiem udajemy się do Rzymu na Międzynarodowe Kolegium Equipes Notre – Dame, podczas którego  5 września zostanie powołany Super Region Polska – Europa Centralna.

Kilka dni później od 6 do 11 września  razem z przyszłymi Parami Regionów będziemy uczestniczyć w III  Zgromadzeniu Par Małżeńskich Odpowiedzialnych za Super Regiony, Prowincje, Regiony i Regiony Wydzielone. Jest to bardzo ważne wydarzenie dla całego Ruchu, które jest czasem budowania międzynarodowej jedności, przyjaźni,  wspólnej modlitwy i wymiany doświadczeń. Ma ono również na celu pogłębienie formacji Par Odpowiedzialnych. W czasie Zgromadzenia  rozważane będą  problemy  dotyczące  małżeństw żyjących we współczesnym świecie, a  jako owoc wspólnych rozważań zostaną  wyznaczone  kierunki  życia Ekip na najbliższe trzy lata.

W Rzymie zostanie również wybrane miejsce  XII  Międzynarodowego Zgromadzenia Equipes Notre – Dame, które odbędzie się w 2018 roku. Ważnym wydarzeniem podczas  Zgromadzenia będzie prywatna audiencja u papieża Franciszka, która odbędzie się 10 września o godz. 12.00

Kochani!

Głęboko w  sercach zabieramy Was do Rzymu   i prosimy o modlitwę, aby Duch Święty prowadził nas wszystkich, a Matka Boża otaczała opieką.

Łączymy się z Wami w modlitwie Magnificat

Lucyna i Krzysztof