Na początku kwietnia tego roku cztery małżeństwa z Sektora Kujawskiego skorzystały z zaproszenia naszej pary odpowiedzialnej za formację par pilotujących.
Grażyna i Franciszek zapraszają do siebie na tego typu spotkania, aby wspólnie z małżeństwami pilotującymi lub przygotowującymi się do tej posługi zatrzymywać się nad radością i troskami związanymi z pilotażem nowych ekip.

Spotkanie miało charakter rodzinny (odbyło się w domu Grażyny i Franciszka), a integracja przebiegła w ekspresowym kawowym czasie. Nasze rozmowy osadzone były w treściach, które poruszamy na sesji dla par pilotujących END. Nasze wnioski do przemyślenia i modlitwy na czas podjętej posługi.

1. Głosić Chrystusa jakiego poznamy odmawiając Tajemnice światła.
Będzie to nam pomocne w budzeniu motywacji i akceptacji zasad END.
2. Trzy spotkania z Kartą dla utrwalenia ,,Intencji”, dlaczego END.
3. Powracać do źródła powstania naszego Konferencja Ks. Caffarela Przewodnik END, oraz odkrywania sensu naszego              WOLNEGO wyboru  bycia OCHOTNIKIEM w END tzn. bycia w szkole Chrystusa i Jego Matki.

Mamy nadzieję, że udało się trochę uspokoić i utwierdzić w przekonaniu, że posługa par pilotujących jest MISĄ na miarę           naszych możliwości i współpracy z Łaską Tego Który powołuje. ,, Ani więcej ani mniej”…