Pary łącznikowe:
B – Ewa i Jurek Banaszak
M – Teresa i Mariusz Michalak
W – Ola i Grzegorz Wróbel
Z – Kazia i Maciej Związek
S – Barbara i Jan Sadowscy

Ekipa                         Para odpowiedzialna                   Para łącznikowa

P1                          Hania i Jurek Matuszkowie                          B
P2                          Irena i Eugeniusz Ptakowie                         M
P3                          Bogumiła i Marian Nalipińscy                      B
P4                          Krystyna i Leszek Niewiedziałowie              B
P5                          Donata i Darek Sommerfeld                       W
P6                          Barbara i Jan Sadowscy                             M
P7                          Małgosia i Bogdan Szymkowiakowie           W
P8                          Małgosia i Mariusz Dworaczykowie             B
P9                          Krystyna i Wojciech Walasiakowie              M
P10                        Agata i Tomasz Walczakowie                      W
P11                        Hanna i Tomasz Górni                                 M
P12                        Brygida i Zenon Drobińscy                          M
P13                        Agnieszka i Jan Osieccy                             W
P14                        Danuta i Stefan Konopniccy                       B
P15                        Daria i Wojciech Wróblowie                        M
P16                        Monika i Tomasz Kwiczorowie                     W
P17                        Marta i Krzysztof Stefkowie                         B
P18                        Ewa i Paweł Nowakowie                              S
P19                        Marzena i Marcin Wojdanowie                    S
Międzychód 1         Ela i Kazimierz Machowie                           S
Międzychód 2         Ela i Paweł Skinderowie                             Z
Wilczyna 1              Danka i Marek Szczepaniakowie               W
Wilczyna 2              Patrycja i Karol Liberscy                            Z
Szamotuły              Ewa i Waldemar Walerczykowie                  Z
Ostroróg                 Danuta i Grzegorz Kałużni                         Z
Tarnowo Podg.       Beata i Dariusz Chmielewscy                   W
Wolsztyn                Iwona i Szymon Nowakowie                      Z