Akcja Targowek_plakat_WWW copy

W dwa kwietniowe weekendy nasz Ruch zagości na warszawskim Targówku, w parafii Chrystusa Króla (ul. Tykocińska 27/35), gdzie odbędzie się seria spotkań dla małżeństw pt. Co ma Bóg do (albo dla) małżeństwa?

Cykl spotkań rozpoczną mini-warsztaty dla małżeństw, które odbędą się w dolnym kościele w sobotę 16.04 w godz. 15:00 – 18:30. Poprowadzi je ks. Tomasz Bobel (wikariusz w parafii Chrystusa Króla) wraz z małżeństwami z 14 ekipy warszawskiej. Będzie to okazja do spotkania przy kawie i ciastku ze swoim współmałżonkiem, Bogiem i Ruchem Duchowości Małżeńskiej Equipes Notre-Dame. Organizatorzy zapewniają opiekę i przekąski dla dzieci.

W niedzielę 17.04, pod koniec każdej Mszy św., małżeństwa z Ruchu będą mówiły świadectwa o tym, dlaczego warto budować swoje życie rodzinne z Bogiem i jakie znaczenie dla nich ma bycie we wspólnocie małżeńskiej.

Tydzień później, 24.04 o godz. 14:00 w dolnym kościele, odbędzie się spotkanie informacyjne dla wszystkich poszukujących wspólnoty małżeńskiej, w czasie którego będzie można bliżej poznać Ruch END, jego historię, fundamenty i funkcjonowanie. Takie spotkanie to okazja do wejścia do wspólnoty i stworzenia swojej ekipy w ramach Ruchu.

Monika i Marcin Wudarczykowie
para informacyjna Sektora Mazowieckiego