Życie ekipy to nie tylko czas spotkania, to cały miesiąc pracy nad sobą, nad swym małżeństwem.
Jednak aby się lepiej poznawać, zawiązywać coraz mocniej więzy przyjaźni musimy spotykać się poza spotkaniami formacyjnymi.
Nasza ekipa bardzo lubi takie spotkania, bo jest wtedy więcej czasu na rozmowy, na dzielenie się swoim życiem, dzielenie się radościami i smutkami. Takie właśnie dwa spotkania przeżyliśmy w ostatnich dwóch tygodniach.

Najpierw na kolacji u naszych przyjaciół Małgosi i Mariusza, gdzie był czas na pogaduszki, wymianę zdań na różne tematy.
Na spotkanie zaprosiliśmy naszych przyjaciół Grażynkę i Mirka, którzy byli kiedyś członkami naszej ekipy. Spotykają się z nami i ciągle jesteśmy przyjaciółmi.
Drugie spotkanie odbyło się dzisiaj tj.22.11.2009r. Janusz 21 listopada obchodził imieniny i z tej okazji zaprosił nas na kręgielnię!
Zabawa była przednia! Tak niewiele potrzeba, żeby radośnie spędzić niedzielne popołudnie razem z rodziną i przyjaciółmi! Pojedynki były zażarte.
Wyniki publikujemy poniżej.
Zdarza się, że słyszymy głosy, nawet spośród członków ruchu, że nie ma czasu na spotkania pomiędzy spotkaniami formacyjnymi. Z całą stanowczością stwierdzamy, że musimy go znaleźć! Jest on radosnym czasem zawiązywania coraz mocniejszych relacji przyjaźni. Nie uciekajmy od niego, to też jest życie ekipy!
Prosimy inne ekipy o informacje, świadectwa ze swych spotkań poza formacyjnych! Dzielmy się, nasza strona ma żyć! Ma żyć życiem jego członków!

A punktacja przedstawiała się następująco:
-wśród dorosłych
1 miejsce Iza 65 pkt i Krzysztof 65 pkt
2 miejsce Mariusz 63 pkt
3 miejsce Małgosia 58pkt i Andrzej 58 pkt
4 miejsce Grzesiu 52 pkt
5 miejsce Lucyna 48 pkt
6 miejsce Ula 46 pkt
7 miejsce Ola 43 pkt i Janusz 43 pkt
-wśród małżeństw
1 miejsce Iza i Andrzej 123 pkt
2 miejsce Małgosia i Mariusz 121 pkt
3 miejsce Lucyna i Krzysztof 113 pkt
-wśród dzieci i młodzieży
1 miejsce Agata Sklepowicz 56 pkt
2 miejsce Małgosia Wróbel i Jakub Wysocki po 52 pkt
3 miejsce Przemek Sklepowicz 51 pkt
4 miejsce Małgosia Zagrobelna 44 pkt

Najważniejsze to bycie ze sobą i wspólna super zabawa!

Andrzej i Iza

Galeria zdjęć