Drogie małżeństwa Sektora Wielkopolskiego

Te słowa Jezusa od kilku lat są dla nas odpowiedzią na wezwania, które stawia przed nami Ruch Equipes Notre-Dame. Dlatego też głęboko ufając w Bożą pomoc nie wahaliśmy się, aby podjąć posługę Pary Odpowiedzialnej Sektora Wielkopolskiego. Nie oznacza to oczywiście, że nie mamy obaw!

Jesteśmy małżeństwem od 18 lat, mamy troje dzieci: Krzysztofa, Sławomira i Małgorzatę. Mieszkamy w Poznaniu – Starołęce.

Pan wzywa nas każdego dnia do podjęcia trudu pracy dla innych, ale przede wszystkim do ciągłęj pracy nad sobą! Rozpoczynamy naszą posługę w roku formacyjnym pod hasłem “Idźcie i głoście!”. Odbieramy to jako wskazówkę, że Chrystus pragnie, abyśmy – jako małżeństwo – byli Jego misjonarzami wszędzie, gdziekolwiek nas pośle: w domu, w pracy, we wspólnocie, wśród przyjaciół, ale też wśród nieznajomych, zagubionych, cierpiących…

Wierząc w Boże błogosławieństwo, opiekę i pomoc Matki Przenajświętszej – naszej przewodniczki w drodze do Pana oraz Wasze modlitewne wsparcie będziemy się starali wiernie służyć wspólnocie małżeństw Equipes Notre-Dame!

W tej służbie wspomagać nas będzie ks. Grzegorz Kałdowski MSF, który zgodził się pełnić posługę doradcy duchowego ekipy sektora wielkopolskiego oraz małżeństwa, które wraz z nami tworzą Ekipę Sektora: Elżbieta i Mirosław Banaszakowie, Mirosława i Piotr Napierałowie, Paulina i Marek Liszkowscy, którym gorąco dziękujemy za pozytywną i szybką odpowiedź na nasze zaproszenie!

Kochani!

Naszą rolą jest strzec wiernie charyzmatu, naszym zadaniem jest głoszenie Dobrej Nowiny!

Bądźmy więc świadkami Chrystusa Zmartwychwstałego! Szukając rozwiązań wracajmy często do Karty END, wracajmy do źródeł! Zmieniajmy siebie, nie Ruch! Bądźmy aktywnymi i zaangażowanymi małżeństwami Equipes Notre-Dame!

Zapewniając o naszej modlitwie za wszystkie małżeństwa Ruchu gorąco prosimy o Wasze wsparcie!

Izabela i Andrzej Zagrobelni