Ostatnie dwa tygodnie kwietnia 2022 roku były kluczowe dla rozwoju Equipes Notre-Dame w Sektorze Podkarpackim.

W sobotę 23 kwietnia w „Via” Katolickim Radiu Rzeszów w programie na żywo “Wiara, ludzie, wydarzenia – zaprasza Iwona Kosztyła” wraz z Doradcą Sektora Księdzem Markiem Blecharczykiem opowiadaliśmy o naszej wspólnocie. Zachęcamy do wysłuchania nagrania: https://radiovia.com.pl/…/poslu…/wiara-ludzie-wydarzenia – nazwa audycji: Equipes Notre-Dame Ruch Duchowości Małżeńskiej. W tym samym dniu rozpoczął się również pilotaż dla małżeństw z Leżajska.

Na kartach historii END na Podkarpaciu niewątpliwie zapisał się także dzień 27 kwietnia, kiedy Ksiądz Biskup Jan Wątroba udzielił błogosławieństwa dotyczącego powstania i rozwoju Ruchu Equipes Notre-Dame w Diecezji Rzeszowskiej. Jesteśmy bardzo wdzięczni oraz przepełnieni wiarą, nadzieją i miłością. Dziękujemy wszystkim za dar modlitwy!

Warto dodać, iż 29 kwietnia w Domu Diecezjalnym Tabor w Rzeszowie odbyło się pierwsze spotkanie informacyjne dla zainteresowanych małżeństw. Doradcom Duchowym dla pierwszej Ekipy Notre-Dame w Diecezji Rzeszowskiej został Ksiądz Krzysztof Sławniak.

Kinga i Kamil Wierzbińscy Para Odpowiedzialna Sektora Podkarpackiego