Strona główna nowewydarzenia - Equipes Notre-Dame Polska LISTA REZERWOWA „Małżeństwo… radość czy męczeństwo? ” Rzecz o pielęgnowaniu relacji.

LISTA REZERWOWA „Małżeństwo… radość czy męczeństwo? ” Rzecz o pielęgnowaniu relacji.

REJETSTRACJA NA REKOLEKCJE

Rekolekcje bez udziału dzieci.
Orientacyjna cena za małżeństwo to około 600 zł za cały pobyt.
Ostateczne ceny będziemy podawać na 2- 3 tygodnie przed rekolekcjami,
ponieważ  obecnych czasach ceny dynamicznie się zmieniają.

  Kontakt do pary odpowiedzialnej za organizację rekolekcji.

region1.rekolekcje@end.org.pl

Serdecznie zapraszamy małżonków, którzy pragną poznać praktyczne pomysły na uzdrowienie i pogłębienie wzajemnej relacji. W czasie warsztatów postaramy się wypracować sposoby pielęgnowania miłości w szarej codzienności. Będziemy korzystać z uznanych naukowo metod, waszego doświadczenia i chrześcijańskiej tradycji.

Spotkanie będzie miało charakter wykładowo-warsztatowy. Wykład stanowi wprowadzenie do pracy warsztatowej, która odbywa się w czasie dialogu między małżonkami. Ten czas jest tylko Wasz, podobnie jak wszystko o czym będziecie rozmawiać w czasie jego trwania.

 

Prowadząca:

 

Małgorzata Rosiak, z wykształcenia menadżer i familiolog, diecezjalny doradca życia rodzinnego, koordynator szkoły rodzenia przy Centrum Służby Rodzinie w Łodzi i instruktor metody objawowo-termicznej podwójnego sprawdzenia. Zainteresowania naukowe to teoria systemowa rodziny, przyczyny i diagnostyka niepłodności, prawidłowy rozwój i zaburzenia więzi seksualnej w małżeństwie, przygotowanie rodziców do porodu i naturalnego karmienia piersią. Prywatnie bardzo szczęśliwa żona.

Data

26 - 28 01 2024

Czas

Cały dzień

Lokalizacja

Chludowo
Chludowo, Polska

Organizator

Rekolekcje
Email
rekolekcje@end.org.pl
Kod QR
Jesteśmy Super-Regionem międzynarodowego ruchu duchowości małżeńskiej Equipes Notre-Dame, którego celem jest pomaganie małżeństwom chrześcijańskim w pełnym przeżywaniu ich sakramentu małżeństwa.

DOŁĄCZ DO NAS

Małżonków zainteresowanych Ruchem oraz pragnących dołączyć do nas prosimy o kontakt:
end@end.org.pl
wielkopolska@end.org.pl
kujawy@end.org.pl
mazowsze@end.org.pl
lodz@end.org.pl
podlasie@end.org.pl
dolny-slask@end.org.pl
slask@end.org.pl
trojmiasto@end.org.pl
malopolska@end.org.pl

Liturgia dnia: