Są jeszcze ostatnie wolne miejsca na pielgrzymkę do Fatimy.

Pielgrzymka autokarowa przez sanktuaria Europy została zaplanowana tak, aby uczestniczyć w niej mogły zarówno małżeństwa, które będą jednocześnie uczestnikami Międzynarodowego Zgromadzenia END w Fatimie, jak i osoby, które uczestnikami tego zgromadzenia nie będą.

Do Fatimy planujemy przyjechać na rozpoczęcie zgromadzenia i przebywać tam do jego zakończenia (termin pielgrzymki – 11-25.07.2018, zgromadzenie w Fatimie 16-21.07.2018). Pielgrzymkę organizujemy wraz z biurem pielgrzymkowo-turystycznym Misja Travel z Poznania. Po drodze planujemy odwiedzić m.in. La Salette, Barcelonę i Montserrat, Toledo, Santiago de Compostela, Lourdes, Mont Saint-Michel.

Dla osób niebędących uczestnikami zgromadzenia czas 16-21.07 jest zorganizowany przez biuro (zwiedzanie Fatimy i okolicy, Lizbona, czas na relaks – patrz program). Jesteśmy otwarci także na osoby spoza Ruchu, które chciałyby wraz z nami w tej pielgrzymce uczestniczyć.

W pielgrzymce towarzyszyć nam będzie ks. Michał Nowacki z parafii św. Anny w Poznaniu, doradca duchowy ekipy Poznań 15, który poprowadzi „rekolekcje w drodze”.
Od wczoraj (13.02) ogłoszenie o pielgrzymce jest dostępne na stronie biura Misja Travel:
http://www.misjatravel.pl/oferta/autokarowa-pielgrzymka-do-fatimy-i-sanktuariow-europy

Na pielgrzymkę zgłosiło się już 40 osób. Biuro Misja Travel zaplanowało wynajęcie autokaru 50-osobowego. Można się zatem jeszcze zgłaszać.

Zgłoszenia chętnych do uczestnictwa w pielgrzymce – przez stronę biura Misja Travel. Zgłaszając się do biura prosimy także o poinformowanie o tym nas pisząc na adres mailowy – ajk.fatima@gmail.com

Pozdrawiamy – z Panem Bogiem Ania i Jurek Kolbuszowie – Sektor Wielkopolski