Pełni radości i ducha po Pielgrzymce dziękczynnej z okazji 20-lecia Ruchu Equipes Notre – Dame w Polsce pragniemy zaprosić Was do swoistego powrotu do korzeni Ruchu.
Z pragnienia serca o. Jozue naszego Doradcy Duchowego Regionu 3 zrodził się pomysł pielgrzymowania do miejsca doczesnego spoczynku ks. Henri Caffarela. 
Pomysł zamienił się w konkret:)
Dlatego przesyłamy Wam propozycję Pielgrzymki do Francji, podczas, której odwiedzimy Paryż wraz z ważnymi dla naszego Ruchu miejscami oraz spędzimy dzień skupienia w Troussure. Będzie to nie tylko czas zwiedzania ciekawych miejsc, poznawania siebie na wzajem, ale i zatrzymania, powrotu do korzeni i poszukiwania Boga.
Uwaga: Pielgrzymka nie ma charakteru rekolekcji organizowanych przez nasz Ruch.
Podstawowe informacje:

Termin pielgrzymki: 21-25 IX 2022 r.

Organizator pielgrzymki: BIURO PODRÓŻY WRATISLAVIA TRAVEL i o. Jozue Szymański
 
Plan pielgrzymki:
1 dzień, Wczesny wyjazd z Wrocławia, przejazd do Trier (Trewir) w Niemczech, nawiedzenie katedry, gdzie przechowywana jest szata Chrystusa (o którą rzucono los po Ukrzyżowaniu), obiadokolacja, nocleg
2 dzień, śniadanie, przejazd do Paryża: Rue du Bac, kaplica cudownego medalika, dzielnica Łacińska, wzgórze Montmartre, Sacré-Cœur, rejs statkiem po Sekwanie, obiadokolacja, nocleg
3 dzień, śniadanie, przejazd do Paryża: Cmentarz Père-Lachaise, Pola Elizejskie, Wieża Eiffla, Kościół św. Augustyna, obiadokolacja, nocleg
4 dzień, śniadanie, całodniowy program skupienia i zajęć w Troussures, nocleg
5 dzień, śniadanie, Reims – kaplica koronacyjna, zabytkowa starówka, degustacja szampana, całodzienny powrót do Polski, obiadokolacja, powrót do Wrocławia w godzinach nocnych/rannych
 
Liczba osób: 40-46, Cena za os:   1.950 zł
 

W razie pytań dotyczących pielgrzymki można się kontaktować bezpośrednio z o. Jozue Szymańskim – o.jozue@interia.pl

 
Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie się przez formularz:  Zapisy Pielgrzymka Francja 21-25.IX.2022
(każdą osobę trzeba zapisać osobno, podając jej dane)
Termin zapisów – 30 czerwca 2022 r. nowy termin ! 18 lipca lub do wyczerpania miejsc.
 Ze względu na zmieniającą się sytuację epidemiologiczną informacje o szczepieniach, czy testach będziemy przekazywać na bieżąco.
 
Dodatkowe informacje:
I. Spotkanie organizacyjne i płatność:
W dniu 4 lipca 2022 r. nowy termin ! 19 lipca  planowane jest spotkanie on-line z organizatorami i po nim wpłata I raty za wyjazd – 30 % ceny pielgrzymki, czyli ok. 600  za osobę.
O wpłacie II raty informacja zostanie przekazana na spotkaniu.
 
II. Świadczenia w cenie:
4 noclegi w hotelu ** w Paryżu, pokoje 2 osobowe z łazienkami
4 śniadania, 5 obiadokolacji
transport autokarem, klimatyzacja, wc
opieka pilota
ubezpieczenie KL 20 000 euro
III. Cena nie zawiera: 
bilety wstępów, audio guide, przewodnicy miejscowi, napoje do obiadokolacji, degustacje, opłaty lokalne i klimatyczne, TFG/TFP, rejs statkiem – w sumie 80 euro/os(płatne w autokarze u pilota)
Z darem modlitwy,
o. Jozue oraz Ania i Leszek Gerste