dsc_4761Kochana Kasiu, Drogi Marku,

            Trzy lata posługi Pary Odpowiedzialnej Sektora Mazowieckiego upłynęły szybko jak mgnienie oka. Przez ten czas wielką radością dla małżeństw z Sektora Mazowieckiego była pewność, że ster naszej wspólnoty jest w dobrych dłoniach… Waszych dłoniach. Wasze przemyślane działania z jednej strony doprowadziły do ekspansji naszego sektora, a z drugiej pomogły rozwinąć się duchowo nam, każdej parze z Kolegium Sektora Mazowieckiego oraz każdemu małżeństwu będącemu we wspólnocie małżeństw Equipes Notre-Dame.

            Dziękujemy Wam w imieniu Sektora Mazowieckiego nie tyle za Wasze talenty, gdyż nimi hojnie obdarzył Was Dobry Pan Bóg i Jemu jesteśmy za nie wdzięczni, ale za to, że wykorzystaliście swoją wolną wolę na powiedzenie „tak” dla naszego Ruchu. Za to, że zechcieliście podzielić się darami ofiarowanymi Wam przez Pana. Za to, że zaangażowaliście się na pełny etat w działania Ruchu. Za to, że zawsze każdy z nas mógł liczyć na Waszą pomoc. Za to, że udało Wam się właściwie nie dzielić czasem, ale mnożyć czas.

            Na Wasze ręce składamy również podziękowania dla Krzysztofa, Jędrka i Hani za to, że dzielnie towarzyszyli rodzicom i włączali się w prace na rzecz naszego Ruchu.

Dziękujemy i pamiętamy o Was w modlitwie

                                                                                  Małżeństwa tworzące Sektor Mazowiecki