Z ogromną radością informujemy wszystkich małżonków i Doradców Duchowych o wizycie w Pałacu Biskupów Krakowskich, w którym wraz z ks. Pawłem Mieleckim Doradcą Duchowym Ekipy Sektora oraz parą łącznikową Magdaleną i Stanisławem Gubała odwiedziliśmy Metropolitę Krakowskiego abpa Marka Jędraszewskiego.

Na kilkunastominutowym spotkaniu przedstawiliśmy wspólnie ruch Equipes Notre-Dame na świecie i w Polsce. Opowiedzieliśmy o dynamicznym rozwoju ekip w Archidiecezji Krakowskiej oraz o roli kapłana w ekipie. Było to przedmiotem szczerego zainteresowania ks. abpa Marka. W wypowiedzi hierarchy można było wyczuć wielkie zatroskanie o przyszłość małżeństw i rodzin. Metropolita przyjął zaproszenie na sektorowe świętowanie w dniu 9 grudnia 2017 r. jubileuszu 70 lecia ogłoszenia Karty END. Na zakończenie abp Marek podziękował wszystkim zaangażowanym w ruch ekip, za świadectwo dawane światu i udzielił błogosławieństwa.

Bardzo dziękujemy abp Markowi za ciepłe i pełne życzliwości spotkanie. Życzymy Mu wielu łask Bożych oraz światła Ducha Świętego w prowadzeniu wiernych do domu Ojca. Chwała Panu

Teresa i Krzysztof Najderkowie para odpowiedzialna sektora małopolskiego