22 września 2007 r. w Sektorze Śląskim w Rybniku w Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa, odbyło się w rozpoczęcie roku formacyjnego dla par odpowiedzialnych ekip podstawowych, par łącznikowych i par pilotujących.

Był to wspólnie spędzony czas modlitwy, dzielenia się i wzajemnego ubogacania.

Ksiądz Henryk Lachur SCJ wygłosił dla uczestników spotkania konferencję, której tytuł odpowiada hasłu roku: “Pójdź za mną”.

Po konferencji małżonkowie udali się na Adorację Najświętszego Sakramentu, aby w obecności Chrystusa Pana przemyśleć usłyszane słowa, odnieść je do siebie i odpowiedzieć na zaproszenie – “TAK”.

Para Odpowiedzialna Sektora podsumowała miniony rok pracy w sektorze i przedstawiła plan pracy na kolejny rok formacyjny.

Najważniejszym przeżyciem tego dnia była wspólna Eucharystia – źródło i szczyt, w której uczestniczyli również pozostali małżonkowie w okolic Rybnika i Żor.

W czasie Eucharystii zostały powołane do posługi nowe pary: para łącznikowa w Rybniku oraz para łącznikowa i para pilotująca w Krakowie.

Po Eucharystii wszyscy udali się na wspólne świętowanie, w czasie którego dzieliliśmy się przeżyciami i doświadczeniami.

Galeria zdjęć