Pod troskliwym okiem Pary Odpowiedzialnej Sektora Wielkopolskiego A, Bożenki i Krzysia K., 7 września rozpoczął się nasz nowy rok formacyjny 2019/2020.
Spotkanie odbyło się w parafii pw. Opatrzności Bożej w Poznaniu, w której wikariuszem jest ks. Michał Nowacki, obecnie także Doradca Duchowy ekipy Sektora Wielkopolskiego A.Od godziny 13:00 sprawnie zaopatrywała nas w materiały formacyjne Terenia P. (W naszym Sektorze jest 11 ekip oraz 5 w pilotażu).
Msza św., poprzedzona śpiewem i komunikatami Pary Odpowiedzialnej, rozpoczęła się dokładnie o godz. 14:30. Oprawę muzyczną Mszy przygotowali Basia L. (gitara i śpiew), Justyna W. (śpiew) i Dumitru H. (fletnia Pana). Ks. Michał w interesującej homilii zwrócił m.in. uwagę na konieczność istnienia struktur w Ruchu, które jednak nie mogą przesłaniać głównego celu END. A jest nim formacja prowadząca małżeństwa do świętości.
W czasie Mszy św. Barbara i Rafał K. przyjęli posługę pary łącznikowej, Justyna i Rafał Z. przyjęli Kartę END. Nowe pary odpowiedzialne ekip odebrały świece z błogosławieństwem na nowy rok pracy formacyjnej.  Bardzo cieszy obecność młodych małżeństw z sympatycznymi i grzecznymi, małymi dziećmi.
Po Mszy św. spotkaliśmy się w salce parafialnej na agapie przygotowanej przez ekipy A4 i A6. Każdy uczestnik otrzymał identyfikator od miłej pary małżonków Kasi i Pawła Ł. Potem – degustacja dobrego ciasta, rozmowy, poznawanie się.
„…Zobaczcie jak jest dobrze przebywać razem z braćmi…”                                                            Sławka i Zenek Cz.

Link do zdjęć