cropped-END_Logo2.pngDrodzy Doradcy Duchowi, małżonkowie Sektora Małopolskiego, pary w pilotażu oraz zainteresowani naszym ruchem duchowości małżeńskiej,  pragniemy zaprosić Was na uroczyste rozpoczęcie roku pracy formacyjnej 2016-17.

Uroczystość rozpoczniemy Eucharystią o godzinie 9:00 w dniu 24 września br. (sobota) w Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie-Płaszowie przy ul. Saskiej 2. Po Eucharystii przewidziana jest konferencja, adoracja Najświętszego Sakramentu, praca w grupach oraz przekazanie istotnych informacji sektora. Po oficjalnej części zapraszamy wszystkich na radosne świętowanie przy wspólnym stole na zapleczu parafialnym. Tradycyjnie prosimy o dary stołu z uwzględnieniem produktów na grilla. Będzie zapewniona opieka nad dziećmi podczas konferencji i pracy małżonków w grupach.

Niech ten czas modlitwy i nawiązania bliższych relacji pomiędzy ekipami będzie czasem radości. Zaproście na wspólną Eucharystie wasze rodziny i osoby którym pragniecie pokazać piękno naszego ruchu ekip.

Zapraszają Para Odpowiedzialna Sektora Małopolskiego Teresa i Krzysztof Najderkowie wraz z doradcą Ekipy Sektora ks. Pawłem Mieleckim.