Drodzy małżonkowie Sektora Małopolskiego.
Z dużą przyjemnością pragniemy zaprosić Was na uroczyste rozpoczęcie roku pracy 2015-16, które tym razem połączone jest z uroczystością powołania Regionu III. Eucharystii będzie przewodniczył ks. Biskup Grzegorz Ryś, który pozostanie z nami na krótkim spotkaniu po Eucharystii.
Uległa zmianie kolejność naszego planu spotkania. Rozpoczniemy tak jak było planowane o godzinie 11:00 w dniu 19 września br. (sobota) w Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie-Płaszowie przy ul. Saskiej 2 od konferencji Pary odpowiedzialnej Super Regionu Polska – Europa Centralna Lucyny i Krzysztofa Wysockich oraz ich doradcy duchowego ks. Wojciecha Zyśka. Ok. 11:45 planujemy adorację Najświętszego Sakramentu, która potrwa do 12:15. Potem krótka przerwa i przed Eucharystią tj. o 12:45 zapraszamy ponownie do kościoła na przećwiczenie pieśni. Uroczystą Eucharystię rozpoczniemy o 13:00. Po Mszy Świętej przewidziane jest spotkanie z ks. biskupem.
Po oficjalnej części zapraszamy wszystkich na radosne świętowanie przy wspólnym stole w ogrodach parafialnych. Tradycyjnie prosimy o dary stołu z uwzględnieniem produktów na grilla i z myślą o gościach z sąsiednich Sektorów.
W czasie konferencji i adoracji udostępniona zostanie sala dla dzieci, gdzie rodzice będą mogli być ze swoimi pociechami. W sali będą zabawki dla dzieciaków. Prosimy aby rodzice nawzajem przypilnowali sobie dzieci, tak aby jak największa liczba małżonków mogła skorzystać ze spotkania. Na Mszę Św. zabieramy dzieciaki do kościoła.
Zapraszają Para Odpowiedzialna Sektora Małopolskiego Teresa i Krzysztof Najderkowie wraz z doradcą Ekipy Sektora ks. Pawłem Mieleckim.