17 września 2023 małżeństwa z Sektora Podkarpackiego uroczystą Mszą Świętą rozpoczęły nowy rok formacyjny pod hasłem „Eucharystia, źródło misji”. Homilię wygłosił ksiądz Krzysztof Sławniak (Doradca Duchowy Ekipy VIII i X). Następnie dwa małżeństwa przyjęły Kartę END.
Później udaliśmy się na obiad, a tuż po nim Doradca Duchowy Sektora Podkarpackiego ks. Marek Blecharczyk objaśnił tegoroczne hasło formacyjne oraz zainspirował nas do czytania Starego Testamentu.
Para Sektora Kinga i Kamil Wierzbińscy zapoznali wszystkich uczestników z planowanym wydarzeniami na rok 2023/2024.
Wysłuchaliśmy również pięknego świadectwa Roksany i Daniela Nykielów, którzy podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat Eucharystii oraz budowania Małżeństwa przez wielkie M na Chrystusowej Skale.
Następnie pracowaliśmy w grupach mieszanych. Rozmawialiśmy na temat: Jakie światło daje nam Eucharystia? Jak Eucharystia wspiera nas w naszej misji? W jaki sposób przeżywamy Eucharystię jako małżeństwo? Było to bardzo inspirujące dla nas wszystkich.
Serdecznie dziękujemy Doradcom Duchowym za wygłoszone Słowo Boże, konferencje, możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania, za bardzo owocne rozpoczęcie nowego roku.
Dziękujemy wszystkim Rodzinom zaangażowanym w przygotowanie tego wydarzenia❤️
Relacja: Małżeństwa z Ekipy VII
Zdjęcia: Piotr Fryń z Ekipy VIII