Spotkanie z parami odpowiedzialnymi .Małżeństwa Sektora Wielkopolskiego rozpoczęły nowy rok formacyjny Mszą Świętą w dniu 17 września w parafii pod wezwaniem Matki Bożej Częstochowskiej W Poznaniu-Naramowicach. Eucharystię koncelebrowali ks. Grzegorz Kałdowski – Doradca Duchowy Ekipy Sektora i ks. Stanisław Kosiorowski – Doradca Duchowy ekip licheńskich.
Rozpoczęcie czegoś nowego jest zawsze momentem uroczystym. Tym razem początek roku formacyjnego , w którym rozważając wezwanie „Odważyć się żyć Ewangelią” będziemy przygotowywać się do XI Międzynarodowego Zgromadzenia END , jest również początkiem pracy powołanych par Ekipy Sektora i par Informacyjnych.
Ten początek roku jest szczególnie ważny dla Donaty i Darka – młodego małżeństwa , które po rocznym przygotowaniu przyjęło Kartę i stało się częścią naszej wspólnoty.
Modlitwa w intencji małżonków , naszych rodzin i Doradców Duchowych, była inspirowana głębokim rozważaniem ks.Grzegorza na temat polecenia Jezusa zapisanego na kartach Ewangelii „Idź i ty czyń podobnie” (Łk 10,37).
Eucharystię poprzedziło spotkanie Par Odpowiedzialnych i Łącznikowych , podczas którego -oprócz modlitwy i rozważania fragmentu Pisma Świętego – dzieliliśmy się spostrzeżeniami, radościami i troskami związanymi z naszą służbą w ekipie.
Końcem naszego spotkania był czas rozmów między małżeństwami podczas agapy.
Dziękujemy kapłanom i małżonkom za obecność i modlitwę , szczególnie tym którzy zaangażowali się w przygotowanie naszego spotkania . Jednocześnie zapraszamy na spotkanie różańcowe 9 X na godz 18 do Parafii pw. Wszystkich Świętych w Tarnowie Podgórnym .
Honorata i Sławek
Para Odpowiedzialna Sektora Wielkopolskiego

Galeria zdjęć