DSCF5314Drodzy Małżonkowie i Doradcy Duchowi z Sektora Małopolskiego

   W najbliższą sobotę zgromadzicie się aby rozpocząć nowy rok formacyjny, w którym towarzyszyć nam będą słowa  Ew. św.Jana 14,6 “JA JESTEM DROGĄ PRAWDĄ I ŻYCIEM”.

Droga nie zawsze jest łatwa, ale ta prawdziwa Droga zawsze wiedzie do Celu. Ona nie zawodzi, jest pewna, choć człowieka może wiele kosztować. Droga, żeby zawiodła do Celu musi być prawdziwa, nie może mamić ułudą i pozornym pięknem. Prawdziwa Droga wiedzie ciągle pod górę, żeby człowiek nie obniżał sobie wymagań, ale ciągle szedł przed siebie, odkrywał prawdziwą głębię i widział sens swojego wysiłku. Taka Prawdziwa Droga zaprowadzi człowieka zawsze prosto do tego, co najcenniejsze… do Życia.

Sam Jezus staje się dla nas Drogą, żebyśmy wiedzieli, którędy mamy iść, żeby w Prawdzie dojść do Życia bez końca, które daje nam miłosierny Ojciec. Niech te sława towarzyszą nam w ciągu całego roku, wracajmy do nich i rozważajmy na medytacji osobistej. Kochani małżonkowie na cały rok pracy życzymy Wam, żeby każde wasze spotkanie, na którym gromadzicie się w imię Chrystusa owocowało wam miłością do Niego w małżeństwach i we wspólnocie. Życzymy wam również wiele radości z miłości którą na co dzień Bóg obdarowuję nasze małżeństwa.

Szczęść Boże.

Para Regionu 3 Anna i Roman Kobiałka

Doradca Duchowy Ekipy Regionu 3

ks. Sławomir Knopik SCJ