Kochane Pary Małżeńskie i Doradcy Duchowi

W minioną środę rozpoczął się czas Wielkiego Postu, czas szczególnej refleksji, modlitwy i duchowych przygotowań do przeżycia Misterium naszego Pana Jezusa Chrystusa. Życzymy wszystkim, aby ten czas zbliżył nas jeszcze bardziej do Jezusa i uczynił naszą miłość bardziej ofiarną, zdolną do poświęceń i służby.

25 lutego 2012 roku, to również dla nas, małżonków należących do Equipes Notre Dame bardzo ważny dzień, w którym obchodzimy 73 rocznicę pierwszego spotkania ekipy – czterech par małżeńskich wraz z O. Caffarelem (25.02.1939 r.).
W szczególny sposób dziękujmy Bogu w tym dniu za te pary małżeńskie i O. Caffarela, którzy dali początek naszemu Ruchowi. Zatrzymajmy się nad tym źródłem, aby zaczerpnąć entuzjazmu i tego wielkiego pragnienia nieustannego rozwoju naszej miłości małżeńskiej w miłości Bożej.
Tego dnia prosimy Was bardzo o ducha jedności w modlitwie i zapraszamy do refleksji, dotyczącej wkładu Waszego małżeństwa w rozwój Ruchu.
Prosimy Was również, aby ten Jubileusz wyróżnić w szczególny sposób na najbliższych spotkaniach miesięcznych ekip i podczas wielkopostnych Dni Skupienia.
Przekazujemy Wam w załączeniu wspomnienie O. Caffarela o tym wydarzeniu oraz sprawozdanie z tego spotkania. Zachęcamy do odwiedzenia strony www.caffarel.org.pl.

Serdecznie Was wszystkich pozdrawiamy
Szczęść Boże.
Maria i Leszek.


  • [Nie znaleziono pliku]
  • [Nie znaleziono pliku]