“Bardzo konkretne, głębokie, wymagające, praktyczne ale też i bezkompromisowe w walce ze złem podpowiedzi człowieka, u którego się wszystko sprawdziło.”

Ilona i Kuba Zawadziło

W dniach 5-7 lutego mieliśmy ogromną przyjemność gościć podczas Spotkań Duchowych on-line “Wygrać trudne małżeństwo” państwa Jadwigę i Jacka Pulikowskich, Na wspólnej modlitwie, czterech konferencjach, rozmowach w grupach dzielenia, Eucharystii w Kościele Matki Bożej z Lourdes w Warszawie i zasiądźmy razem spotkało się 70 małżeństw. Podczas tych dni otrzymaliśmy wiele wskazówek i rad jak rzeczywiście utrzymać własne małżeństwo w kryzysach lżejszych i bardzo głębokich, ale również jak starać się pomóc naszym przyjaciołom, którzy borykają się z trudnościami.

Wiedza i doświadczenie pana Jacka są niesamowite. A umiejętność tak prostego i zabawnego przekazywania trudnych treści jest prawdziwym darem od Pana Boga. Ogromnym świadectwem była dla nas postawa pani Jadwigi, która trwała przy panu Jacku, była pomocna w takich prostych sprawach jak szklanka wody czy szczekający pies, ale również śledziła każde słowo i czasami szeptem coś podpowiedziała :-)  Jesteśmy wdzięczni pani Jadwidze i panu Jackowi, że o godzinę przedłużyli ostatnie spotkanie, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania uczestników, których było ponad 30. Dziękujemy dobremu Panu Bogu za państwa Pulikowskich, za wszystkie małżeństwa uczestniczące w naszych spotkaniach oraz za dobre serca sąsiadów pani Jadwigi i pana Jacka, którzy użyczyli swojego internetu, aby mogło dojść do transmisji. Poniżej załączamy jeszcze jedną opinię uczestników.

Beata i Marcin Pińkowscy

para odpowiedzialna Regionu 2

“Bardzo dobre spotkanie. Pan Jacek jak zwykle super. Wykłady i książki p. Jacka znamy od lat i trochę byłem sceptyczny, że nic nowego nie usłyszę i wszystko już słyszałem, a jednak powtarzaniu nigdy dość. Mamy też taką refleksję po dzisiejszych pytaniach, że jest bardzo duża potrzeba przekazywania rzetelnej wiedzy na temat naturalnych metod planowania rodziny. Poziom niewiedzy i nieporozumień w tym zakresie jest bardzo duży. Wszystko co o NPR mówi p. Jacek to prawda. My dzięki p. Jackowi poznaliśmy te metody i wiemy z naszego doświadczenia, że są dobre, skuteczne i pięknie służą budowaniu więzi.”

Kasia i Mirek