W Sektorze Kujawskim odbyły się 3 spotkania opłatkowe.

W niedzielę 7 stycznia 2018r. w parafii ks. Romana Żerkowskiego we Włocławku spotkały się ekipy – Lipno i Rdutów/Izbica Kuj.  Wszystkie małżeństwa z obu ekip oraz doradcy duchowi w komplecie uczestniczyli w spotkaniu opłatkowym. Mieliśmy przyjemność gościć także małżeństwo z miejscowej parafii, które jest zainteresowane Ruchem END. Po wspólnej modlitwie, życzeniach, zasiedliśmy przy suto zastawionym stole, aby cieszyć się Bożym Narodzeniem. Potem przy wsparciu Marcina – naszego organisty zabrzmiały kolędy, nikt nie żałował głosu, a radość spotkania trwała do późnych godzin.

07.01.2018 Kutno. Spotkały się 2 ekipy kutnowskie i ekipa z Brochowa. Spotkanie rozpoczęło się połamaniem  opłatka, a następnie uczestnicy spotkania  zasiedli przy zastawionym stole. Wszystko zakończyło się wspólnym kolędowaniem. W spotkaniu wziął również udział Doradca Duchowy dwóch Kutnowskich ekip ks. Robert Awerjanow.

14.01.2018r.- Licheń Stary. Spotkały się trzy licheńskie ekipy, ekipa z Brzeźna i Doradca Duchowy licheńskich ekip ks. Henryk Kulik MIC. Spotkanie rozpoczęło się Mszą św. parafialną o godz. 10.30 podczas której  przedstawiciele END czytali czytania, modlitwę wiernych i zaśpiewali psalm. Kolejnym punktem spotkania było podzielenie się opłatkiem. Po części kawowej wszyscy włączyli się w śpiewanie kolęd. Czas upłynął w radosnej i przyjaznej atmosferze.