07.01.2017 Kutno. Spotkały się ekipa kutnowska z ekipą  z Kutna  w pilotażu. Spotkanie rozpoczęło się połamaniem się opłatkiem by następnie zasiąść przy wspólnym stole. Wszystko zakończyło się wspólnym kolędowaniem. W spotkaniu wziął również udział Doradca Duchowy ks. Robert Awerjanow.

12.01.2017r.- Licheń Satry. Spotkały się 3 licheńskie ekipy , ekipa z Brzeźna, z Izbicy Kujawskiej i Doradca Duchowy licheńskich ekip ks. Henryk Kulik MIC. Spotkanie rozpoczęło się Mszą św. parafialną o godz. 10.30 podczas której  przedstawiciele END czytali czytania, modlitwę wiernych i zaśpiewali psalm. Kolejnym punktem spotkania było podzielenie się opłatkiem. Po części kawowej wszyscy włączyli się w śpiewanie kolęd. Czas upłynął w radosnej i przyjaznej atmosferze.

12.01.2017r.- Lipno. Spotkanie opłatkowe ekipy pilotowanej z Lipna i ich dzieci, z parą pilotującą i Doradcą Duchowym ks. Romanem Żerkowskim. Spotkanie rozpoczęło się radosnym ale i przepełnionym łzami wzruszenia  podzielenie się opłatkiem. Na to specjalne spotkanie ekipa z Lipna przygotowała potrawy wigilijne. Wspólne kolędowanie i biesiadowanie przebiegło atmosferze przepełnionej przyjaźnią i radością.

29.01.2017 Toruń  Relacją z tego spotkania podzielili się  z nami   Ania i Tadzik Kostkowscy: „29 stycznia spotkaliśmy się na spotkaniu opłatkowym w gościnnych  progach u  Bogdy i Mariana Śliwińskich w Chełmży. W naszym spotkaniu  brały udział małżeństwa z I i II ekipy  toruńskiej oraz 1 małżeństwo  pilotowane indywidualnie . Była ciepła i bardzo miła atmosfera. Na początku naszego spotkania , po modlitwie , podzieliliśmy się opłatkiem. Przy śpiewaniu kolęd , akompaniował nam na pianinie  Robert Matusiak.”

Para Odpowiedzialna Sektora Kujawskiego

Renata i Tomasz Matczak