imag0768

W sobotę 12 listopada 2016 r. odbyło się spotkanie doradców duchowych Sektorów Mazowieckich A i B. Spotkanie zostało wspólnie przygotowane i poprowadzone przez ks. Grzegorza Jankowskiego – doradcę duchowego ekipy odpowiedzialnej Sektora Mazowieckiego A, ks. Piotra Kluka CSMA doradcę duchowego ekipy odpowiedzialnej Sektora Mazowieckiego B, Beatę i Marcina Pińkowskich parę odpowiedzialna Sektora Mazowieckiego A oraz Beatę i Piotra Michalskich parę odpowiedzialną Sektora Mazowieckiego B. Tym razem spotkaliśmy się w Słupnie w parafii prowadzonej przez księży Michalitów pw. Matki Bożej Fatimskiej i Bł. Bronisława Markiewicza.

Naszą sesję rozpoczęliśmy od modlitwy w intencji spotkania, naszych ekip oraz Sektorów. W spotkaniu uczestniczyło 12 kapłanów, którzy wysłuchali prezentacji o aktualnym stanie naszych sektorów oraz konferencji na temat roli doradcy duchowego. Następnie doradcy duchowi ekip Sektorów podzielili się swoim postrzeganiem posługi doradcy duchowego. W drugiej części spotkania kapłani zadawali pytania, dzielili się swoimi doświadczeniami oraz mówili o tym co jest dla nich istotne w towarzyszeniu swoim ekipom. Spotkanie zakończył pyszny obiad.

Dziękujemy wszystkim przybyłym z Warszawy i okolic księżom, a szczególnie mocno jesteśmy wdzięczni kapłanom, którzy przyjechali do nas z Łodzi i z Lublina.

Kapłanów zainteresowanych towarzyszeniem Equipes Notre-Dame zapraszamy do kontaktu przez poniższy formularz.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Beata i Marcin Pińkowscy
para odpowiedzialna Sektora Mazowieckiego A

Beata i Piotr Michalscy
para odpowiedzialna Sektora Mazowieckiego B