DSC_1889.JPG11 marca 2013 r. rozpoczęło się spotkanie ERI w Krakowie w ośrodku Domus Mater prowadzonym przez Zgromadzenie Księży Sercanów.

Poszczególne pary małżeńskie ERI oraz Doradca Duchowy przybywali do Krakowa począwszy od soboty 9 marca. Pierwsi przybyli Mahassen i Georges Khoury – para łącznikowa Strefy Europy Centralnej. Spotkaliśmy się z nimi już w dniu przybycia, aby ich przywitać i rozmawiać na wiele tematów związanych z pobytem ERI w Krakowie, spotkaniem z małżeństwami z Regionu Polska, na temat przyszłości Ruchu Equipes Notre Dame w naszej części Europy.

W sobotę wieczorem przybyło do Krakowa małżeństwo ERI odpowiedzialne za łączność ze Strefą Ameryki – Graça i Roberto Rocha.

Niedziela była czasem odpoczynku po przybyciu. Po południu zaprosiliśmy te dwa małżeństwa do zwiedzenia zabytkowej Kopalni Soli w Wieliczce. Ze względu na godziny popołudniowe i małą frekwencję w kopalni zwiedzanie z przewodnikiem miało charakter kameralny.

Wieczorem przybyli pozostali członkowie ERI: To i Ze Moura Soares – Para Odpowiedzialna ERI, Jacinto Farias – Doradca Duchowy ERI, Jan i Peter Ralton – Strefa Eurazji, Clarita i Edgardo Bernal Fandino – małżeństwo odpowiedzialne za Ekipy Satelickie. Ana i Vasco Varela – Strefa Eurafryki oraz Paulo Amaral – Sekretariat przybyli w środę 13 marca.

Maja i Leszek

Galeria zdjęć