Drodzy małżonkowie Sektora Małopolskiego,
serdecznie zapraszamy na wspólne spotkanie kolędowe które odbędzie się 18 stycznia 2015 roku tj. w niedzielę. Spotykamy się tak jak w tamtym roku u Ojców Franciszkanów przy ul. Ojcowskiej 1 w Krakowie.
Rozpoczniemy od wspólnej Eucharystii o godz. 14:30 w Seminaryjnej Kaplicy, po niej krótka adoracja w ciszy i wspólne spotkanie kolędowe w sali na terenie Seminarium.
Prosimy zabrać wszelkie instrumenty muzyczne i teksty kolęd. Mile widziane liczne aniołki i pastuszkowie. Podczas spotkania będzie przeprowadzony dla dzieci konkurs z nagrodami.
Nie zapomnijcie o zabraniu na spotkanie daru stołu tj. ciast, napojów, owoców, słodyczy itp. Prosimy aby każda ekipa przyniosła obrus i stroik do przybrania stołu oraz paczkę dużych serwetek.
Mszę św. przygotują od strony czytań i śpiewu Pary Łącznikowe. Modlitwa wiernych spontaniczna i dlatego prosimy przemyśleć co szczególnie leży nam na sercu i o co chcemy prosić podczas Eucharystii.
Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkanie naszych kochanych doradców duchowych, bez których nasz ruch ekip byłby ubogi.
Prosimy także o pozostanie po spotkaniu po jednej parze z każdej ekipy do uporządkowania sali, a o koordynację prosimy ekipę II i VII.
Szczęść Boże, Ania i Romek Kobiałkowie – Para Sektora Małopolskiego