13 stycznia 2013 roku w Niedzielę Chrztu Pańskiego małżeństwa z Sektora Kujawskiego spotkały się w Łubiance u Oli i Roberta aby podzielić się opłatkiem i wspólnie przeżywać radość z Narodzenia Chrystusa.  Najpierw Para Odpowiedzialna Sektora Ania i Tadziu Kostkowscy złożyli wszystkim obecnym życzenia, a później wszyscy dzieliliśmy opłatkiem. Później był czas na wspólny posiłek złożony z darów stołu przyniesionych przez uczestników spotkania, był też czas rozmów, prób podsumowania zakończonego niedawno roku i planów i nadziei na rozpoczynający się rok 2013.

Na naszym spotkaniu nie mogło oczywiście zabraknąć śpiewania kolęd.  Hania i Zdziś przygotowali dla wszystkich śpiewniki, więc z zapałem śpiewaliśmy po kilka(naście) zwrotek każdej kolędy. Gospodarz spotkania – Robert akompaniował nam grając na pianinie.

Cieszymy się, że na tym spotkaniu było tyle małżeństw, które zechciały poświęcić kilka niedzielnych godzin na wspólne kolędowanie, na umacnianie i rozwój naszej małej wspólnoty. Dla naszej wspólnoty był to też czas szczególny, czas kiedy stajemy się sobie bliżsi, kiedy poznajemy siebie i nasze rodziny.  Dlatego pragniemy gorąco podziękować wszystkim za ich obecność, za to, że wspólnota jest dla nich ważna.