6 stycznia, w Uroczystość Objawienia Pańskiego, małżeństwa z całego Sektora Wielkopolskiego – od Międzychodu po Licheń – przyjechały do Poznania, do parafii pod wezwaniem Wniebowstąpienia Pańskiego na Wichrowym Wzgórzu. Nasze spotkanie na terenie parafii w której mieszkają małżeństwa z ekip, pięknie wpisało się w hasło roku kościoła w Polsce – „Kościół naszym domem” – bo rzeczywiście wszyscy odczuwaliśmy, że jesteśmy jednym Kościołem, wielką wspólnotą wiernych.

Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od parafialnej Mszy Świętej , którą wraz z proboszczem parafii ks. Janem Szczepaniakiem koncelebrowali Doradcy Duchowi dwóch naszych ekip – Salezjanin ks. Andrzej Godyń, który wygłosił kazanie oraz Misjonarz św.Rodziny ks.Grzegorz Kałdowski, który jest jednocześnie Doradcą Duchowym Ekipy Sektora. Bardzo im za tę obecność dziękujemy.
Posługę ołtarza (czytania mszalne, modlitwę wiernych, i dary ołtarza) pełnili małżonkowie z ekip. Na końcu Eucharystii słowo do wszystkich zgromadzonych skierowała Para Odpowiedzialna Sektora.
Następnie przeszliśmy do salki parafialnej na radosny czas życzeń, dzielenia się opłatkiem, rozmów i śpiewania kolęd przy akompaniamencie instrumentów muzycznych. Dzieci , które miały odwagę , mogły sprawdzić czy Gwiazdor ma prawdziwą brodę. Na koniec wraz z parafianami obejrzeliśmy piękne przedstawieni jasełkowe , w którym brali udział również aktorzy z naszego Ruchu.
Bardzo się cieszymy i dziękujemy wszystkim za liczną obecność, za życzenia, wspólny śpiew i grę na instrumentach muzycznych, a nade wszystko za atmosferę prawdziwie chrześcijańskiej jedności , radości, życzliwości i miłości.
Honorata i Sławek

Galeria zdjęć