CAM_0537.JPGCelem ruchu duchowości małżeńskiej “Equipes Notre-Dame” jest pomagać małżeństwom odkrywać bogactwo ich sakramentu małżeństwa, umacniać miłość do Boga i do bliźniego. Wiemy, że w chwili obecnej międzynarodowy ruch “Equipes Notre-Dame” działa w 78 krajach. U nas, na Białorusi, rozwija się już ósmy rok. Ruch istnieje w rejonach: mińskim, brzeskim i grodzieńskim.

Każdy z nas musi uznać, że rodzina jest MAŁYM KOŚCIOŁEM. Chrystus jest zawsze w nim obecny. On zaprasza nas, gromadzi wokół siebie. On jest miłosierny i czuły, obdarza nas cennym darem – zaprasza do ruchu duchowości małżeńskiej “Equipes Notre-Dame”, gdzie możemy pogłębić swoją wiedzę religijną, gdzie będziemy budować swoje życie według przykazań Jezusa Chrystusa, a tym samym przybliżać się do Niego.

W tym kierunku zdążają nowe pary z parafii w Nieświeżu i Gorodzieju.

10 września 2011 r. odbyło się spotkanie małżeństw i rodzin. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze. Chwała Panu za silną wiarę w rodzinach, które mamy nadzieję, że dołączą do naszego ruchu, za kapłanów, siostry i kleryków, którzy wzięli udział w spotkaniu.

Galeria zdjęć