Szczęść Boże !!! Witamy wszystkich bardzo serdecznie na stronie Sektora Wielkopolska C.
Tak jak zaplanowaliśmy, w dniu 16 października br. powitaliśmy przybyłych małżonków oraz dzieci do Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Szamotułach o godz.16,oo.

O tym czasie rozpoczęło się spotkanie różańcowe Ekip END Sektora Wielkopolska C. Po modlitwie różańcowej przygotowanej przez Ekipy C1 (Ostroróg) i C5 (Szamotuły) Doradca duchowy Sektora ks. Krzysztof odprawił mszę św. nawiązując w swojej  homilii do bieżących czytań oraz przesłania jakie przyświeca małżonkom zgromadzonym w Ruchu.

Przed zakończeniem mszy św. jako Para Odpowiedzialna Sektora Wielkopolska C  przekazaliśmy  wspólnie z księdzem, Magdzie i Radkowi Parze Odpowiedzialnej Ekipy z Zielonej Góry zapaloną świecę oraz materiały na bieżący rok formacyjny .


Po zakończeniu mszy św. razem odśpiewaliśmy Magnificat i udaliśmy się do “Betlejemki” na agapę. Z powodu zagrożenia epidemicznego oraz problemów zdrowotnych – szczególnie dzieci – w spotkaniu wzięła udział niewielka reprezentacja Sektora. Pomimo wszystko, gwar na sali potwierdził fakt, iż w dalszym ciągu jesteśmy spragnieni spotkań “w realu” – towarzyszy tym spotkaniom szczególna, jakże domowa, ekipowa, sektorowa atmosfera.

Dziękujemy wszystkim za poświęcony czas, włożony wysiłek w przygotowanie spotkania, wymienione doświadczenia i życzymy Błogosławieństwa Bożego na nadchodzące dni.

Kazia i Maciej Para Odpowiedzialna za Sektor Wielkopolska C