DSC_2154.JPGW dniach 13 i 14 kwietnia 2013 roku odbyło się spotkanie z małżeństwami na Słowacji. Para Regionu Maria i Leszek odwiedziła małżeństwa istniejącej ekipy oraz małżonków zainteresowanych przystąpieniem do Ruchu, aktualnie ekipy w pilotażu.

W sobotę 13 kwietnia 2013 r. do domu Betki i Stefana przybyły małżeństwa jednej ekipy w pilotażu aby wspólnie z pracującą już ekipą i Parą Regionu podzielić się przeżywaniem wspólnoty END. Para Regionu przybliżyła małżeństwom międzynarodowy charakter Ruchu, charyzmat Założyciela oraz podzieliła się swoim przeżywaniem i doświadczaniem miłości do Chrystusa i miłości małżeńskiej. Ze strony młodych małżonków padały wprost pytania: „co nam daje Ruch”, „dlaczego przystąpiliśmy do Ruchu”. Jednak istotnym było wskazanie młodym, co my możemy dać Ruchowi i innym małżeństwom nie tylko w Ruchu.

Niedziela 14 kwietnia 2013 r. to intensywny czas spotkania w Spiskiej Kapitule z kolejnymi małżeństwami w pilotażu. Podczas Eucharystii sprawowanej przez Ojca Pawła i ks. Józefa małżeństwo Maria i Jan przyjęło Kartę END. Potem podczas wspólnego obiadu i bezpośrednio po nim małżeństwa poznawały siebie wzajemnie i poznawały Ruch. Był to czas rozmowy i ubogacania się. Po wspólnej modlitwie w czasie Koronki do Miłosierdzia Bożego małżonkowie powrócili do swoich domów.

Galeria zdjęć