16 grudnia 2012 roku, w trzecią niedzielę adwentu, małżeństwa z ekip Łodzi i Wielunia spotkały się w parafii św. Jana Chrzciciela w Dobrej. W spotkaniu uczestniczyli również zaproszeni Goście – Para Odpowiedzialna Sektora Mazowieckiego, Kasia i Marek oraz Para Łącznikowa, Dorota i Stefan.

Spotkanie rozpoczęło się uroczystą Mszą Świętą, sprawowaną przez proboszcza tutejszej parafii, księdza Marka, Doradcę Duchowego dwóch łódzkich ekip. Na zakończenie Eucharystii dwie pary małżeńskie z Łodzi i Wielunia przyjęły posługę par pilotujących.

Po Eucharystii udaliśmy się na plebanię, gdzie w gościnnych progach księdza Marka czekały na nas suto zastawione stoły. Po gorącym posiłku, kawie i ciastach odbyły się spotkania w trzech grupach. Następnie miało miejsce krótkie podsumowanie tychże spotkań oraz konferencja Kasi i Marka, ubogacona slajdami na temat historii oraz obecnego stanu naszego ruchu, pt. “END drogą formacji i ciągłych przemian dla małżeństw.”W ten sposób, w wielkiej radości z daru spotkania i możliwości wzajemnego ubogacenia się, przeżyliśmy ten wspaniały dzień. Dziękujemy Bogu i naszym przyjaciołom za bycie razem i wspólny czas świętowania.

Basia i Marek Kwiatkowscy

Galeria zdjęć