W piątek 08.12.2023 w dniu Niepokalanego Poczęcia NMP, po raz kolejny mieliśmy przyjemność przeżywać wspólnie Święto Karty w naszej wspólnocie. Świętowanie rozpoczęliśmy od Mszy św. w kościele St. Rafael w Wolfsburgu. Mszę w intencji Ekip Notre – Dame odprawił doradca duchowy nowej ekipy – ks. Zbigniew Minta SChr. Krzysztof i Bartek, członkowie naszych ekip, zaangażowali się w czytania i śpiew Psalmu.
Po mszy udaliśmy się do salki parafialnej na gorący poczęstunek. W czasie spotkania w pokazie slajdów przedstawione były „dzieje” ekipy od początku powstania. Nie zabrakło ciekawych rozmów i dobrego humoru, jak również osób zainteresowanych Ruchem END. Na spotkaniu pojawili się Natalia i Konrad, którzy rozważają podjęcie pilotażu. Pojawił się też niespodziewany gość święty Mikołaj, który sprawił naszym dzieciom wiele radości.
Ze względu na to, że był to piątek niestety nie wszyscy mieli możliwość uczestniczyć w tym pięknym wydarzeniu. Mimo wszystko pojawili się prawie wszyscy członkowie obu ekip. Był to już drugi raz, kiedy mogliśmy tak licznie przeżywać ten dzieło. Ale pierwszy raz, i wierzymy że nie ostatni, kiedy razem z nami mogły uczestniczyć małżeństwa spoza Ruchu.
Wszyscy byli zgodni, że była to świetna okazja, aby lepiej poznać małżeństwa z innej Ekipy i zacieśnienia więzi wewnątrz ekip.
Dziękujemy naszym parom odpowiedzialnym Mai i Marcinowi oraz Magdalenie i Pawłowi za zorganizowanie tego wieczoru.
Bóg zapłać!

Agnieszka i Jacek