Święto Karty w naszym Sektorze Łódzkim odbyło się 12 grudnia w p. Miłosierdzia Bożego w Łodzi. Spotkanie rozpoczęliśmy mszą o godz.10.00 w systemie on-line, mimo zagrożenia wirusem Covid-19 uczestniczyło we mszy kilka małżeństw, które wzięły udział czynny w mszy. Ksiądz dr. M. Pluta w kazaniu wyjaśnił nam sens orędownictwa, opowiedział historie powstania orędownikow, równocześnie zachęcając do uczestnictwa.
Małżeństwa z sektora uczestniczyły w modlitwie orędowniczej z 8 na 9 grudnia w nocy. W tym dniu dwie ekipy kończące pilotaż przyjęły Kartę END w systemie on-line. Są to ekipy Ł-7 i Ł-8.
Hania i Jozef PSŁ

Świadectwo pary odpowiedzialnej z ekipy Ł-7
Na dzisiejszy dzień, Święto Karty, nasza ekipa czekała od 1,5 roku. Był to czas pełen zwrotów -urodziło się między innymi czworo ekipowych dzieci, a okres pandemii uniemożliwił nam spotkania na żywo. Pilotaż rozpoczęty na wiosnę 2019 roku przez dziesięć par, zakończyły cztery małżeństwa.
Przyjęcie karty przez naszą ekipę odbyło się w sposób nietypowy – przez internet. Po wypowiedzeniu formuły przyjęcia przez każde małżeństwo w naszych sercach wyzwoliła się niezwykła radość. Długo czekaliśmy na ten moment. Pokonawszy wiele przeciwności, po długim okresie formacji duchowej, przygotowaniach, w końcu staliśmy się Ekipą Notre Dame w pełnym wymiarze. Pełni wdzięczności parze pilotującej, nie możemy się doczekać przyszłorocznych spotkań pogłębiających naszą wiarę w Chrystusa oraz umacniających miłość małżeńską.
Za Ruch Ekip Notre Dame – Chwała Panu.
Adam i Monika Ł-7