Drodzy małżonkowie i doradcy duchowi.

W najnowszym wydaniu Karty Equipes Notre-Dame czytamy:
„Karta Equipes Notre-Dame jest fundamentem, na którym Ruch zainicjowany przez Ojca Caffarela w roku 1939, został solidnie zbudowany w okresie powojennym i nie przestał rozwijać się na całym świecie. Znajdziemy w niej tryskającą pierwotną intuicję zawartą w duchu i metodach, które na zawsze są charakterystyczne dla Equipes Notre-Dame”.
Kochani, dostaliśmy wszyscy dar w postaci Karty, swoistego przewodnika dla nas małżonków chcących podążać śladami Chrystusa. W podziękowaniu za ten dar tak jak co roku gromadzimy się aby świętować to wydarzenie.
W tym roku pracy zapraszamy Was na Święto Karty do Kalwarii Zebrzydowskiej do Wyższego Seminarium Duchownego oo. Bernardynów mieszczącego się w pobliżu Sanktuarium Matki Bożej Kalwaryjskiej. Świętowanie zaplanowaliśmy na 14 grudnia 2014 roku tj. niedzielę.
PLAN SPOTKANIA:
13.30 Przyjazd
13.45 Eucharystia
14.40 Przywitanie przedstawienie nowej ekipy
Prezentacja
Konferencja
Słowo pary sektora
AGAPA

Małżonków prosimy o przyniesienie darów stołu takich jak: ciasto, napoje, owoce, itp.
Do dyspozycji dzieci będzie sala gimnastyczna dlatego prosimy o zabranie dla nich obuwia zmiennego.
Nasze sektorowe świętowanie odbędzie się wspólnie z małżonkami ekip łańcuckich.

Z wielką radością przyjmujemy kończącą pilotaż ekipę z Krzeszowic. Ekipa ta składa się z pięciu małżeństw i doradcy duchowego o.Leonarda, który jest bernardynem. Pilotaż prowadzili małżonkowie Agata i Tomek. Ekipa ta będzie przeżywała od soboty 13 grudnia sesję przed niedzielnym przyjęciem karty. Prosimy całą wspólnotę ekip, aby otoczyła swą modlitwą małżonków podejmujących decyzję przyjęcia Karty. Niech dobry Pan ześle swego Ducha i rozpali serca tych małżonków do miłości wzajemnej jak i do pokochania charyzmatu Equipes Notre-Dame.
Serdecznie zapraszamy.
Szczęść Boże. Ania i Romek – Para Sektora Małopolskiego