Z takim hasłem w sercach pielgrzymowaliśmy w tym roku do Matki Bożej Kalwaryjskiej. Mimo, że 22 maja nie mogliśmy się licznie spotkać w Bazylice w Kalwarii Zebrzydowskiej to wierzymy, że zjednoczyliśmy się w modlitwie. Do pielgrzymki przygotowywaliśmy łącząc się duchowo i on-line codziennie o godzinie 20.50 na krótkiej modlitwie – nowennie do Matki Bożej Kalwaryjskiej.

Podczas Eucharystii o. Jozue zachęcił nas do tego, żeby obecność Matki Bożej i Jezusa przeniknęła naszą codzienność. Żebyśmy nie poprzestali na zaproszeniu Ich do pięknego pokoju gościnnego, który będzie zamknięty i który będziemy odwiedzać jak będziemy mieli czas. Abyśmy mieli odwagę zaprosić Ich do salonu, kuchni, sypialni – do tego co nas cieszy i trapi.

Po mszy świętej zawierzyliśmy cały nasz Region 3 – wszystkich małżonków, kapłanów i ich rodziny Matce Bożej.

Pielgrzymka była też czasem dziękowania za posługę Par Sektora: Marioli i Maćka – odpowiedzialnych za Sektor Małopolska A oraz Magdzie i Staszkowi – odpowiedzialnych za Sektor Małopolska B. Powołany został również nowy Sektor Podkarpacki oraz posługę przyjęły trzy nowe Pary Sektorów: Marta i Andrzej, Paulina i Konrad oraz Kinga i Kamil.

Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji naszej Pielgrzymki. Szczególne podziękowanie kierujemy Magdzie i Staszkowi Gubałom oraz o. Leonardowi, dzięki którym mogliśmy się spotkać na modlitwie przed obrazem Matki Bożej Kalwaryjskiej.

Ania i Leszek, Para odpowiedzialna za Region 3