Na spotkaniu Ekipy Regionu zakiełkowała myśl, aby tegoroczny Wielkopostny Dzień Skupienia zorganizować wspólnie przez Sektor Wielkopolska A, B i C – w którymś z kościołów w Poznaniu. W swoich planach kierowaliśmy się chęcią doprowadzenia do spotkania małżonków, którzy znając się jeszcze z pracy w ekipach przed podziałem na sektory, z uwagi na ten podział, mieli trochę ograniczoną możliwość spotykania się.

W sobotę, 11 marca 2023 r. od godziny 13:30 do pięknego kościoła pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła przy ulicy Kołłątaja w Poznaniu przybywali na spotkanie małżonkowie z dziećmi. Nabożeństwo Pokutne prowadził , Mszy św. przewodniczył i skierował słowo do zebranych ksiądz Tadeusz Baranowski – doradca Sektora Wielkopolska B . Wielkie dzięki. Dziękujemy także księżom, którzy pełnili posługę w konfesjonałach w trakcie nabożeństwa – Bóg zapłać.
Para Odpowiedzialna Sektora Wielkopolska A – Zosia i Wojtek – powołała nową ekipę ,a my jako Para Odpowiedzialna Sektora Wielkopolska C – z uwagi na kończącą się nam posługę, przedstawiliśmy Kasię i Mirka , którzy podjęli się poprowadzić Sektor Wielkopolska C przez kolejne lata.
Dziękujemy Zosi i Wojtkowi, Ewie i Maciejowi za włożoną pracę w przygotowanie tego wydarzenia – Kazia i Maciej

Widzieliśmy uśmiechy, serdeczne powitania i wiele radości na twarzach uczestników – o to chodziło. Wydaje się, że wystarczy naszego komentarza. Uważamy, że niezmiernie bogata biblioteka fotograficzna tego spotkania – za którą dziękujemy Andrzejowi – dopowie resztę.

https://www.cewe-myphotos.com/open/sharedEvent/ccf6a4e72475453ebbceb69e63df7358


Do zobaczenia z wszystkimi w dniu 27 maja br. na Pielgrzymce Regionu I do Gostynia .
Chwała Panu.
Międzychód, dnia 19.03.2023 r.
P.S.
Było by nam bardzo miło otrzymać od któregoś z uczestników spotkania świadectwo, informację czy po prostu krótką impresję.
Z góry dziękujemy. Kazia i Maciej