Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Fatimy.

Pielgrzymka autokarowa przez sanktuaria Europy została zaplanowana tak, aby uczestniczyć w niej mogły zarówno małżeństwa, które będą jednocześnie uczestnikami Międzynarodowego Zgromadzenia END w Fatimie (program A), jak i osoby, które uczestnikami tego zgromadzenia nie będą (program B).

Do Fatimy planujemy przyjechać na rozpoczęcie zgromadzenia i przebywać tam do jego zakończenia (termin pielgrzymki – 11-25.07.2018,  zgromadzenie w Fatimie 16-21.07.2018). Pielgrzymkę organizujemy wraz z biurem pielgrzymkowo-turystycznym Misja Travel z Poznania. Po drodze planujemy odwiedzić m.in. La Salette, Barcelonę i Montserrat, Toledo, Santiago de Compostela, Lourdes, Mont Saint-Michel.

Dla osób niebędących uczestnikami zgromadzenia czas 16-21.07 jest zorganizowany przez biuro (zwiedzanie Fatimy i okolicy, Lizbona, czas na relaks – patrz program). Jesteśmy otwarci także na osoby spoza Ruchu, które chciałyby wraz z nami w tej pielgrzymce uczestniczyć. (Dla tych osób jest także program B.)
Link do programu A – https://drive.google.com/file/d/1GUOJ9Wc0Fc1KuhlYzNqF1CvRfPpDQPjH/view?usp=sharing

Link do programu B – https://drive.google.com/file/d/14UkTAeFoaEJrEuhuaNBuGAdieGREi7IR/view?usp=sharing

W pielgrzymce towarzyszyć nam będzie ks. Michał Nowacki z parafii św. Anny w Poznaniu, doradca duchowy ekipy Poznań 15, który poprowadzi „rekolekcje w drodze”.

Na pielgrzymkę zgłosiło się już ponad 30 osób. Biuro Misja Travel zaplanowało wynajęcie autokaru 50-osobowego. Można się zatem jeszcze zgłaszać.

Zgłoszenia chętnych do uczestnictwa w pielgrzymce – przez adres mailowy – ajk.fatima@gmail.com

Międzynarodowe Zgromadzenie END

Od naszej Pary odpowiedzialnej Super Regionu – Lucyny i Krzysztofa Wysockich mamy informację, że dla naszego Super Regionu zwiększony został limit miejsc dla uczestników Zgromadzenia. Jest jeszcze kilkanaście miejsc. Chętni mogą zatem zgłaszać swoje uczestnictwo w Zgromadzeniu END.

 

Uwaga ! Zgłoszenia i wnoszenie opłat na pielgrzymkę i na zgromadzenie są niezależne.

Chęć udziału w zgromadzeniu można zgłaszać przez stronę do rejestracji na zgromadzenie www.endfatima2018.pt .
Po wejściu  na stronę wybieramy język, a następnie  link „rejestracja”, następnie  wpisujemy administratora i swój adres mailowy. Na maila otrzymamy link z formularzem do wypełnienia. Po wypełnieniu powinniśmy otrzymać maila z potwierdzeniem rejestracji. Następny krok to wpłata I raty na konto Fundacji w euro.
Ze swej strony możemy udzielać bliższych informacji na temat planowanej pielgrzymki (nie czujemy się kompetentni do udzielania informacji n.t. zgromadzenia).

Pozdrawiamy – z Panem Bogiem     Ania i Jurek Kolbuszowie  –  Sektor Wielkopolski