Po zeszłorocznym sukcesie tradycyjnej, corocznej zabawy karnawałowej Sektora Wielkopolskiego END tegoroczne spotkanie odbyło się w tym samym miejscu tzn, w restauracji „Malibu” w Sękowie, 40 km na zachód od Poznania. Wychodząc z założenia „skoro coś jest dobre, to po co to zmieniać” tegoroczni organizatorzy – ekipy z Wilczyny II i Ostroroga – postawiły na ewolucję, a nie rewolucję.

Zabawę zainaugurowała w imieniu organizatorów Para Odpowiedzialna Sektora Wielkopolskiego – Paulina i Marek Liszkowscy – kilkoma słowami przywitania oraz wspólną modlitwą pod przewodnictwem księdza Roberta Zająca. Po pysznej ciepłej kolacji, do zabawy zaprosił, zapewniający tego wieczoru muzykę, DJ. i przeszło 30 par popłynęło w karnawałowe „pląsy”. Kolejne bloki muzyki rozpoczynające się od spokojnych utworów, a kończące się na skocznych rytmach oddzielone były niezbędnymi przerwami. W każdej z nich, oprócz pysznych dań, ciast i owoców na głodnych silnych wrażeń śmiałków czekały liczne konkursy z pucharami i nagrodami. Pozostałe osoby dzielnie kibicowały jednocześnie zacieśniając w rozmowach stare oraz nowopowstałe więzi. Jak na ruch duchowości małżeńskiej przystało, oprócz świetnej karnawałowej zabawy, należało się czegoś nauczyć. W tym roku padło na „Belgijkę”… i choć większość par usłyszała tą nazwę po raz pierwszy to po 10 minutach, każdy wiedział co robić przy słowach „Doskok, odskok, przejście J”. Około północy pary wspomogła energetyczna zupa gulaszowa, która dodała sił do samego końca czyli godziny 3:00 w nocy.

Wszystkim Parą biorącym udział serdecznie dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie nas jeszcze więcej.

Pozdrawiamy – Organizatorzy.

P.S.

Zdjęcia z tego wesołego i radosnego spotkania zobaczyć możemy pod linkiem : https://photos.app.goo.gl/kn34zQtz7lHBUVSd2